Yazı Detayı
10 Ocak 2017 - Salı 11:25 Bu yazı 5204 kez okundu
 
6. YILA MERHABA
Nihat Çavuşoğlu
nihatcavusoglu@hotmail.com
 
 

Öz Erciş Haber Gazetesi, siz değerli okuyucularımızın da desteğiyle 5. yılını geride bırakarak 6. yılına merhaba demenin hep birlikte mutluğunu yaşıyor.

Gazeteniz Öz Erciş Haber, geçmişte her zaman kardeşliği ve ortak yaşamın güçlenmesini savunduğu gibi bugün de, bu sözünün arkasındadır.  Varlık zeminini sosyal hareket içinde bulan her kurum gibi, gazetenizin de ne kadar yol aldığını görmek, duymak tabii ki, siz okurlarımızın hakkıdır.

5. yılı geride bırakırken, değerlendirmelerimizi sizlerle paylaşmak bodrum escort istiyoruz. 1 Ocak 2017 tarihinden itibaren günlük olarak neşrettiğimiz gazetemizi bundan böyle haftanın Çarşamba ve Cuma günleri olarak yayınlama kararı aldık. Bu karar ilçemizdeki diğer mahalli gazetelerin de aynı pozisyona dönmesi olayıdır.

Haftanın iki günü çıkarttığımız gazetemizi bundan böyle 6 sayfadan 8 sayfaya çıkmış bulunmaktayız. Gazetemizin 4. sayfasını değerli büyüğümüz ve gazetemizin yazarı da olan duayen Araştırmacı-Yazar Sayın Selahattin Koşar ağabeyimize ayırdık.  Kültür sayfamız olan bu bölümde Sayın Koşar ‘Bir zamanlar Erciş’ başlığı altında ilçemizin unutulmayan simalarının yanı sıra, kültür ve değerlerimizden örnekler vermenin yanında yine kendi kaleminden yazdığı şiirlerine yer vermekteyiz.

Tarih sayfasını ise yine Araştırmacı-Yazar, hemşerimiz kıymetli ağabeyimiz Mehmet Fatih Bekirhan hocamıza ayırarak ‘Cönk’ (Emrah İle Selvihan Hikayesi) isimli kitabını bölümler halinde yayımlamaktayız. Diğer sayfalarımızı da yine elimizden geldiği kadar ilçemizin, yöremizin güncel konu ve haberleri ile süslemekteyiz.

Günümüz şartlarında yerel bir gazete çıkartmanın sorunsuz ve kolay olmadığının bizler de farkındayız. Sonuçta, daha geniş bir kesime ulaşmak, bugün gazetenizin öncelikli hedefi olmaya devam etmektedir.  Bizleri aynı zamanda internet ortamında da www.ozercishaber.com adresinden takip edebilirsiniz.

Ayrıca, gazetemizi sanal ortamda da yayın günleri içinde, sayfa sayfa takip edebilir ilan.gov.tr. adresinden resmi ilanları görebilirsiniz.

Daha zengin, daha etkili ve daha fazla okunup tartışılan bir ‘Öz Erciş Haber Gazetesi’ çıkartabilme umuduyla gazetemizin, gazetenizin 5. yılı hepimize kutlu olsun. Bu arada, yılmadan gazetenin çıkmasına büyük katkı sunan Öz Erciş Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sayın Vedat Kasımoğlu’na, yazarlarımıza, emektar çalışanlarımıza, gazetemizi okuyarak destek veren bütün okuyucularımıza en derin sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz. Hep birlikte nice, nice yıllara…

 
Etiketler: 6., YILA, MERHABA,
Yorumlar
Yazarlar
Resmi İlanlar

Puan Durumu

                              TRT Spor Haberler
                          www.ozercishaber.com   
Anketler
Yeni haber sitemizi nasıl buldunuz ?
Arşiv
Modül 5
Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.
,